Pozbądź się gryzoni ze swojego domu. Deratyzacja to nasza specjalność!

Jakie szkody mogą wyrządzić gryzonie?

Wiele osób obawia się wszelkich gryzoni i to bardzo słuszne podejście. Oprócz szkód, jakie wyrządzają, m.in. wyjadając plony, uprawy, przegryzając kable w domu, czy zostawiając nieprzyjemny zapach odchodów, przenoszą też wiele niebezpiecznych chorób. Do najgroźniejszych zalicza się choćby gorączkę krwotoczną z zespołem nerkowym, szczurzą gorączkę, chorobę Weila, histoplazmozę, czy hymenolepiozę, której przyczyną jest tasiemiec szczurzy, przenoszony przez gryzonie.

Czym jest deratyzacja?

Deratyzacja to zabieg polegający na skutecznym zwalczeniu siedlisk gryzoni na danym terenie, np. w budynku mieszkalnym. Przeprowadzamy tego typu pracę na terenie całej Warszawy, szybko i sprawnie usuwając nie tylko same gryzonie, w tym myszy, szczury wędrowne i szczury śniade, ale też samo źródło problemu – m.in. szczeliny i wrażliwe miejsca, przez które zwierzęta dostają się do środka.

Jak możemy Ci pomóc?

Przy przeprowadzaniu deratyzacji korzystamy z najnowszego sprzętu i sprowadzanych rozwiązań. Przed przystąpieniem do zlecenia, dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką obiektu i oczekiwaniami Klienta – dopiero wtedy wybieramy metodę i środki, które pozwolą nie tylko efektownie pozbyć się gryzoni, ale również będą najbezpieczniejsze dla otoczenia.

Z jakich metod korzystamy? Przede wszystkim z:

  • fizycznej metody deratyzacji, polegającej na schwytaniu gryzoni za pomocą klatek, wszelkich pułapek, chwytaczy i substancji wabiących. Nasi specjaliści dokładnie oceniają sytuację i trafnie dostosowują do niej rodzaj używanego sprzętu;
  • chemicznej metody deratyzacji, która ma na celu likwidację gryzoni na danym obszarze za pomocą odpowiednio dobranej substancji. Do tego, nasi specjaliści dokładnie sprawdzą i zabezpiecza miejsca, przez które potencjalne gryzonie mogłyby się dostać w przyszłości.

Musisz wiedzieć, że wszelkie wykonywane przez nas prace odbywają się zgodnie z prawem, dlatego wszystkie substancje i preparaty wykładamy w specjalnych karmnikach na trutki.

Stronę usuwamyinsekty.pl wyszukiwano po słowach:

  • deratyzacja warszawa
  • skuteczna deratyzacja warszawa
  • zwalczanie myszy warszawa
  • zwalczanie gryzoni warszawa
  • zwalczanie szczurów warszawa
  • usuwanie myszy