Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkich niebezpiecznych owadów. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Jakich owadów należy się jak najszybciej pozbywać?

Owady i pasożyty, m.in. muchy domowe, wszy, pchły, karaluchy, czy pluskwy, nie tylko sprawiają dyskomfort domownikom – przede wszystkim są realnym zagrożeniem dla zdrowia. Pluskwy domowe żywią się ludzką krwią, karaluchy roznoszą liczne mikroorganizmy w tym zarazki tyfusu, cholery i gruźlicy, zaś muchy domowe są przyczyną duru brzusznego, cholery i salmonellozy. Szybkie zlokalizowanie źródła problemu i skuteczne wyeliminowanie go to jedyny sposób na całkowite pozbycie się owadów. Nie ryzykuj i postaw na sprawdzoną firmę.

Czym jest dezynsekcja?

Dezynsekcja to wyeliminowanie wszelkich niebezpiecznych owadów, w tym pcheł, wszy, prusaków, komarów i innych pasożytów, które są groźne dla zdrowia zarówno ludzi, jak i zwierząt domowych. Zadanie to wykonywać mogą tylko osoby posiadające niezbędną wiedzę, przeszkolenie i sprzęt. Sam zabieg musi być przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Jak działamy?

Jesteśmy znaną firmą, wykonującą zlecenia na terenie całej Warszawy. Świadczymy przy tym w pełni profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej dezynsekcji zarówno powierzchni otwartych, jak i zamkniętych. Działamy zawsze w ten sposób, że najpierw przeprowadzamy wywiad środowiskowy, konsultujemy z Klientem cały zabieg, a później dostosowujemy sposób dezynsekcji do wymogów danego zlecenia.

Korzystamy ze sprawdzonych metod:

  • dezynsekcja fizyczna (gorące powietrze, promieniowanie UV, lód i para wodna);
  • dezynsekcja mechaniczna (czyszczenie, odkurzanie i wyłapywanie);
  • dezynsekcja chemiczna (atestowane środki wiodących światowych producentów, pestycydy);
  • dezynsekcja biologiczna (wprowadzenie innych organizmów w celu wyeliminowania niechcianych owadów).

Jeśli szukasz kompleksowej usługi sprawdzonej firmy, postaw na nas. Nasi specjaliści pozwolą Ci zwalczyć problem u samego źródła.